Менторська програма: творчий методичний посібник

June 9, 2022

Цей методичний посібник описує досвід учасників двох менторських програм для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства (ОГС) з різних куточків України, а також процес менторства як такого.

Підготовлена інформація буде цікава для тих організацій та людей, які хотіли б спробувати себе в ролі менторів або менті (тобто організацій, що є підопічними у процесі менторства, переважно нещодавно створених), а також для тих, хто планує розробляти та/або впроваджувати програми менторства.

Щоб завантажити посібник у форматі PDF, натисніть на зображення

Цей творчий методичний посібник створений у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. ІСАР Єднання несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.