Оновлений Розділ 5 “Розвиток волонтерської діяльності” Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні

July 19, 2023

19 липня об 11:00 у приміщенні інформаційної агенції “Укрінформ” відбулася презентація “Законодавство для волонтерів: створення умов vs обмеження і контроль”, в ході якої громадськості, ОДВ, ОМС та іншим зацікавленим особам була представлена оновлена редакція Розділу 5 “Розвиток волонтерської діяльності” Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні. 

Модерувала подію Наталія Повтарь, юристка ЦЕДЕМ, спікерами були Олеся Холопік – директорка Центру демократії та верховенства права, Максим Лациба – керівник програми розвитку громадянського суспільства УНЦПД, Ірина Бєляєва – координаторка напрямку з розвитку партнерств ІСАР Єднання, а також Роман Грищук – народний депутат України.

Щоб відкрити та завантажити документ, натисніть на зображення

 

Робота над оновленням Розділу об’єднала понад 30 експертів_ок від громадського сектору та органів державної влади, які долучились до обговорень та пропонували рішення проблем у сфері волонтерства. 

У зв’язку з повномасштабним вторгенням рф в Україну виникла ціла низка нових проблем у сфері волонтерської діяльності в Україні. Експерти ЦЕДЕМ проаналізували стан реалізації рішень Розділу 5 у попередній редакції та ініціювали його оновлення – з урахуванням вже досягнутих результатів та нових викликів.

Переглянути запис презентації “Законодавство для волонтерів: створення умов vs обмеження і контроль” можна за посиланням.

Цей матеріал підготовлено в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).