Порадник з безпеки для організацій громадянського суспільства та активістів: алгоритми дій у різних ситуаціях

February 28, 2023
Повномасштабна війна призвела до нових викликів та загроз безпеці існування всього громадського сектору в Україні. Нині сотні українських громадських активістів, правозахисників, волонтерів уповні відчули на собі всі види небезпек та загроз життю та здоров’ю: велика кількість наших колег нині перебувають у заручниках росіян або зникли безвісти в окупації, а ті, хто може продовжувати свою роботу, мали частково або повністю її перебудувати з огляду на нові виклики: евакуюватися до більш безпечних міст або виїхати за межі України.
 
Щоб посилити спроможність громадського сектору протистояти безпековим викликам та загрозам, ми підготували спеціальний порадник. Він поєднує в собі декілька десятків алгоритмів дій на різні випадки небезпечних ситуацій, а також дає базові настанови стосовно превенції загроз, спричинених різними факторами.
 
Під час підготовки матеріалу було проаналізовано безпекові напрацювання ОГС України, міжнародних донорських структур, МВС України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ДСНС України та багато інших.
 
Завантажуйте порадник за посиланням: http://bit.ly/3Y6t3TJ.
Цей порадник створено у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.