Програма субгрантів для громадських організацій 2016-2018 від Центру демократії та верховенства права

February 10, 2019

1 червня 2016 року Центр демократії та верховенства права розпочав реалізацію проекту «Посилення коаліції РПР», профінансованого Європейською Комісією. У рамках цього проекту, що був націлений на підтримку коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ», було передбачено проведення ЦЕДЕМ програми субгрантування для організацій-учасниць РПР.

Протягом 2,5 років ЦЕДЕМ організував 5 конкурсів субгрантів та підтримав 22 проекти із загальним бюджетом 8,5 мільйонів гривень. Згідно з умовами проекту «Посилення коаліції РПР», більшість коштів, а саме 65%, були спрямовані на діяльність грантерів у регіонах. Окремий конкурс було проведено для організацій, обсяг фінансування яких у 2016 році не перевищував 1 млн грн. Це було зроблено, щоб профінансувати невеликі організації-учасниці РПР, яким було складно змагатися на перших конкурсах із більш досвідченими ГО.

Підтримані проекти стосувалися 13 різних напрямків, зокрема антикорупційної реформи, реформи децентралізації, енергетичної, економічної, судової та реформи органів правопорядку

Ознайомитися з учасниками програми, географією та змістом проектів ви можете у брошурі за посиланням.