Рекомендації для подальшого розвитку та підтримки коаліцій ОГС в Україні

November 16, 2020

Метою дослідження є аналіз актуального стану й діяльності коаліцій організацій громадянського суспільства в Україні (далі коаліції ОГС), щоб напрацювати рекомендації та конкретні рішення для підвищення їхньої інституційної спроможності й подальшого розвитку. На рівні держави це дасть змогу змінити підхід до розуміння третього сектору, де одним із суб’єктів є не лише громадська організація, а й коаліція таких організацій. Дослідження було проведене у серпні 2020 року.

Дане дослідження виконав експерт з інституційного розвитку Іван Омелян у співпраці із Центром демократії та верховенства права.

Ці Рекомендації для подальшого розвитку та підтримки коаліцій громадських організацій в Україні розроблено в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання в партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Метою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» є покращення середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.

Дослідження доступне у форматі PDF за посиланням.