Свобода інформації. Навчальний посібник для державних службовців

December 13, 2010

 

Свобода інформації: навчальний посібник для державних службовців. [пер. з англ. Р. Тополевського] -К. Тютюкін, 2010 – 128 с.

У виданні вміщено документи і теоретичні розділи, які будуть корисними для вдосконалення української адміністративної практики та її адаптації до найкращих світових стандартів у сфері свободи слова. Посібник подає вичерпну інформацію щодо теми свободи інформації, юридичних меж, основних принципів законів про свободу інформації, опрацювання інформаційних запитів та стосовно низки інших питань. Теоретична частина посібника підкріплена Модельним законом про свободу інформації, Законом України “Про інформацію”,  а також схемою опрацювання інформаційного запиту та формуляром його подання.

Посібник має науково-практичне значення, призначений для державних службовців, а також тренерів, які навчають державних службовців, відповідальних за опрацювання інформаційних заходів. Видання підготовлене й надруковане в межах програми IMS “Медіа та Демократія” для Центральної і Східної Європи та Кавказу.

Отримати книгу можна в Інституті Медіа Права за попередньою домовленістю.

Завантажити