Збірник історій «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ» 

October 1, 2022

Збірник історій «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ» створено, аби показати успішну співпрацю громадського сектору, бізнесу та органів влади, їхні результативні практики комунікації та спільної роботи. Популяризація успішної співпраці – це натхнення до наслідування, внесок у перемогу України над окупантом, її відбудову та у розвиток громадянського суспільства, тобто ще один крок на шляху до побудови суспільства свідомих і відповідальних громадян. 

Цей збірник історій став продовженням інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», яка була започаткована 2020 року Міністерством культури та інформаційної політики України (МКІП) та Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізує ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). 

Мета Ініціативи – покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності організацій громадянського суспільства для підвищення самозарадності громадського сектору. В рамках кампанії у період з 6 по 31 липня 2022 року відбувся Конкурс історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів виконавчої влади. У Конкурсі взяли участь представники громадянського суспільства, бізнесу та влади, які мають в арсеналі спільний проєкт (практику співпраці), результатом якого стали позитивні зміни в суспільстві. Організатори конкурсу отримали 120 заявок з 22 областей України. Переважну більшість історій співпраці подали представники органів державної влади та громадянського суспільства, водночас бізнес не лишився осторонь конкурсу.  53 історії, які відповідають встановленим критеріям, потрапили до Збірника.

Щоб відкрити збірник, натисніть на зображення

Збірник укладено та видано проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України в рамках спільної інформаційної кампанії «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці» 

Ознайомитись з попереднім Збірником історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства та органів влади влади ви можете за цим посиланням

Відео презентації Збірника за цим посиланням.

Цей збірник став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). ІСАР Єднання несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.