Комітет з питань свободи слова відреагує на саботаж створення НСТУ

Вчора, 17 лютого 2016 року, відбулося засідання парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому розглядалося питання щодо реагування на зумисні дії представників ДП “Укртелефільм”, спрямовані на зрив реформи суспільного мовника. Так, керівництво “Укртелефільму” ще з осені відмовлялося передати усі необхідні документи ліквідаційній комісії та іншим контролюючим органам – і, таким чином, штучно затягувало процес створення НСТУ.

За підсумками засідання Комітетом було одноголосно вирішено звернутися до МВС та Генпрокуратури щодо саботажу керівництвом ДП «Студія «Укртелефільм» виконання норм закону про суспільне мовлення, а також провести з ними спільне виїзне засідання на території студії.

Нагадаємо, що 17 лютого група РПР-Медіа, Незалежна медійна рада та громадські організації, що входять до їх складу, оприлюднили заяву щодо саботажу реформи суспільного мовлення.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: