8 червня у рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” команда Центру демократії та верховенства права презентувала методичний посібник з цифрової безпеки для організацій громадянського суспільства, активістів/ок та волонтерів/ок.
Методичний посібник створений з метою посилити увагу до теми цифрової безпеки організацій громадянського суспільства, оскільки вона важлива з огляду не лише на специфіку діяльності цих цільових аудиторій, а й на цифрові ризики, спричинені війною в Україні.
Для кого посібник?
- організацій громадянського суспільства;
- правозахисників/ць;
- активістів/ок, які працюють з військовими та постраждалими цивільними;
- волонтерів/ок, які опікуються деокупованими та прифронтовими територіями.
Для чого слугуватиме посібник:
- для посилення спроможності ОГС протистояти ризикам цифрової безпеки;
- для підвищення обізнаності ОГС, активістів/ок і волонтерів/ок у контексті цифрової безпеки;
- для пояснення ефективного використання шаблонів необхідної в цій сфері документації.
Переглянути та завантажити посібник можна за посиланням: https://bit.ly/45Q9eoH.
Цей методичний посібник створений ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. ІСАР Єднання несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.