Майже 1 млн українців охопила інформаційна кампанія ЦЕДЕМ на підтримку волонтерів

Ми вражені відгуком, який наше відео отримало в соцмережах (Facebook, Instagram, Tiktok). Ролик охопив 906 874 користувачів!

Це – відео, яке присвячене темі подяки волонтерам. Ми створили його разом з PEDAN BURO в рамках інформаційної кампанії “ВОЛОНТЕРАМ, З ТУРБОТОЮ”.

Цим роликом ми хотіли привернути увагу до підтримки та безпеки волонтерів. Як і всі, волонтери та волонтерки втомлюються, хворіють, втрачають близьких, переживають емоційне вигорання – тож ідея важливості підтримки їхнього ресурсу та безпеки стала пріоритетом нашого відео та головним меседжем до суспільства.

Наш відеоролик про те, як волонтери зі Восток SOS, Благодійного фонду Добрі справи Закарпаття, Благодійного фонду “Закарпатські шаркані”Kárpátaljai Sárkányellátó та з Добробат підтримували українців. А саме: допомагали з евакуаціями з гарячих точок, зі збором термінових коштів, закупівлями необхідних ліків, їжі, одягу та багатьма іншими питаннями. Герої відео дякують своїм рятівникам і рятівницям та просять подбати про себе так, як волонтери подбали про них.

Наше відео поширили сторінки відомих українських блогерів та різноманітних медіа. Серед інфлюенсерів, які підтримали кампанію, були: Марк Мельниченко, Катя Бльостка, Христя Жук, Катя Маркова, Іра Симчич, Ярослава Кравченко, Олександр Педан. Серед медіа sho_tam_, WoMo, Новини Полтавщини, Громадський простір, ГУРТ, Майдан, amazing Ukraine, МамаТато.

Відеоролик “Волонтерам, з турботою” був створений за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства .