Тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у сфері діяльності організацій громадянського суспільства

September 28, 2023

Громадська організація “Центр демократії та верховенства права” оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у сфері діяльності організацій громадянського суспільства 

Це оголошення є запрошенням до участі у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно з Політикою закупівель ГО “Центр демократії та верховенства права”.

Очікуваний строк надання послуг: жовтень-грудень 2023 року.

Послуги можуть передбачати:

 • адаптацію методології проведення опитування на основі Методології дослідження, яка буде надана Замовником
 • опитування 384 неприбуткових організацій (благодійні та релігійні організації, громадські об’єднання), зареєстрованих в Україні
 • оцінку отриманих відповідей згідно з Методологією дослідження Замовника
 • надання аналітичного звіту українською та англійською мовами згідно з вимогами, поставленими в частині 1 Методології дослідження Замовника, який включатиме наступне: вираховану вразливість за кожним видом НПО (громадські об’єднання з розділенням на громадські спілки та громадські організації, благодійні організації, релігійні організації), а також за кожною частиною опитування окремо вразливість фінансової та операційної діяльності НПО, окремо вразливість статутної діяльності.
 • звіт у текстово-графічній формі (інфографіка, діаграма, тощо)
 • надання масиву необроблених даних, зібраних внаслідок опитування, зведений в таблицю Excel (може бути автоматично згенерована таблиця внаслідок опитування через гугл-форму або інакше, головна вимога – наявність можливості сортування даних)

Умови участі у тендері

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці (далі – Учасник тендеру).

Учасник тендеру, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 18:00 12 жовтня 2023 р. надіслати на електронну скриньку tender@cedem.org.ua тендерну документацію, вказавши у темі листа “Тендер на закупівлю послуг з проведення соціологічного дослідження у сфері діяльності організацій громадянського суспільства”:

Учасник тендеру також може передати оригінали тендерної документації поштою, особисто або кур’єром за наступною адресою: вул. М. Заньковецької, 3/1, оф. 12, м. Київ, 01001. В разі отримання всіх необхідних документів після 18:00 (за київським часом) 12 жовтня 2023 року, Пропозиція розглядатися не буде.

Тендерна документація включає в себе:

 1. Інформацію про Учасника тендеру
 2. Лист-підтвердження про відсутність обставин, які перешкоджають співпраці
 3. Тендерну пропозицію
 4. Портфоліо (якщо релевантно)
 5. Копії реєстраційних документів Учасника тендеру та банківські реквізити

Запит на закупівлю та вимоги щодо тендерної документації представлені за посиланням.

Кінцевий термін подання тендерної документації – 12 жовтня 2023 року до 18.00

Результати розгляду тендерних пропозицій стануть відомі не пізніше 16 жовтня 2023 року.