100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування

Початок події: 2016-07-21 11:00:00

Запрошуємо вас взяти участь у форумі “100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування”, який відбудеться 21 липня 2016 р. (місце повідомимо зареєстрованим учасникам).

22 липня – рівно 100 днів роботи оновленого складу Кабінету Міністрів. Це час, коли варто оцінити перші результати роботи урядовців, проаналізувати напрямок діяльності Кабміну та наголосити на пріоритетних державотворчих змінах, яких вимагає українське суспільство.

Реанімаційний Пакет Реформ збирає на одній платформі керівництво Уряду, міністрів, представників міжнародних інституцій та дипломатичного корпусу, провідних експерті, громадських діячів, лідерів думок та журналістів для участі в суспільно-політичному Форумі “100 днів Уряду: перші оцінки та подальші очікування”.

Під час Форуму відбудеться дві дискусійні панелі щодо пріоритетних реформ: “Ефективність урядування на національному та місцевому рівнях” (децентралізація, адміністративна та антикорупційна реформа), “Шлях до Європи через якісні економічні перетворення” (реформа державних компаній, приватизація, зміни в енергетичному секторі).

Програма Форуму.

Просимо підтвердити Вашу участь за лінком.

Додаткова інформація:
Інна Неродик, 096 1197337

Форум проводиться в рамках проекту Центру демократії та верховенства права “Посилення коаліції РПР” за підтримки Європейського союзу.