Навчальна програма “Безпека в дії” та триденний безпековий інтенсив

May 9, 2023

Міжнародний центр неприбуткового права (ICNL) спільно з ІСАР Єднання та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) оголошує про  відбір організацій громадянського суспільства до Навчальної програми “Безпека в дії” та участі у триденному безпековому інтенсиві. Навчання в межах інтенсиву відбуватиметься офлайн та триватиме 13–15 червня 2023 року на заході України.

Навчальна програма “Безпека в дії” – це програма, яка має на меті посилити спроможності організацій громадянського суспільства протистояти ризикам фізичної, цифрової та ментальної небезпеки за допомогою оцінки цих небезпек, навчання та консультування. Вона включатиме аналіз загроз та оцінку ризиків безпеки для 30 організацій громадянського суспільства, безпекове навчання згідно з результатами оцінки, а також індивідуальне консультування організацій задля формування та посилення безпекової культури для організацій-учасниць програми: підготовку планів безпеки, напрацювання політик, процедур та інше. 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ? 

  • Для кого ця Навчальна програма: для керівників_ць, безпекових менеджерів_ок організацій.
  • До початку навчання організації пройдуть оцінку ризиків безпеки за допомогою цифрового інструменту “Світлофор безпеки”.
  • Безпековий інтенсив проводитиметься офлайн та триватиме три дні, 13–15 червня 2023 року.
  • Усі витрати на участь у навчальній програмі покриває організатор. Відбір учасників_ць проводиться на конкурсній основі. Рання реєстрація вітається, зважаючи на обмежену кількість місць в програмі. Усі відібрані учасники_ці Навчальної програми отримають листи з подальшими інструкціями та планами дій не пізніше 26 травня 2023 року. 

Важливо! 

Робоча мова:  українська

Навчальна програма пропонує своїм учасникам_цям  безпечний простір,  актуальне і корисне навчання та доступ до консультацій фахових тренерок, а також доступ до інформаційних матеріалів, розроблених для Навчального курсу.

Для участі:

до 18:00 (за київським часом) 22 травня 2023 року просимо заповнити форму за посиланням:  https://forms.gle/ZrQnTSuzJv6Gb3rw6

Контакти:

У разі виникнення додаткових питань та уточнень, просимо звернутися до Олександри Мельник o.melnyk@cedem.org.ua.

Цей захід організовано ІСАР Єднання та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) за фінансової підтримки Програми USAID “Висвітлення нових рішень на програмних інновацій для простору стійкості” (INSPIRES), реалізований Міжнародним центром неприбуткового права (ICNL) та проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.