Ознайомчий воркшоп: “Правові питання, пов’язані з діяльністю ОГС з іншої країни”

April 13, 2022

Дата проведення: 20 квітня, 2022 рік

Тривалість: до 2 год 

Формат: онлайн, платформа ZOOM

До участі у воркшопі запрошуються тільки зареєстровані учасники. Зареєструватися просимо за посиланням https://bit.ly/3O5tb1R.

Робоча мова: українська та англійська (синхронний переклад на англійську/з англійської забезпечується).

Організатори: Захід організовується спільно ІСАР Єднання та ЦЕДЕМ у партнерстві з Європейським центром некомерційного права Stichting в межах активностей проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України.

Мета воркшопу: презентація міжнародного досвіду реєстрації іноземних організацій громадянського суспільства та/або відокремлених закордонних філій для сприяння розширення діяльності ОГС за межі території України, масштабування їхньої діяльності, збільшення можливостей для їхнього сталого розвитку та функціонування, а також більш ефективного мережування з закордонними неприбутковими організаціями.

Завдання:

  • визначення кола можливостей для українських ОГС, які приймають рішення про тимчасове переміщення своїх офісів з України за кордон;

  • визначення основних питань, з якими українські ОГС зіштовхнуться під час реєстрації своїх закордонних філій;

  • отримання фідбеку/запитань від учасників воркшопу з метою виявлення основних потреб ОГС, пов’язаних з легалізацією їхньої діяльності за кордоном.

За підсумками ознайомчого воркшопу планується підготовка інформаційно-роз’яснювального матеріалу для українських ОГС та організація проведення низки точкових консультацій для груп українських ОГС.

До участі запрошуються лідери, керівники та юристи організацій громадянського суспільства України, що зацікавлені в розширенні діяльності ОГС за межі території України, масштабування їхньої діяльності.