Презентація “Концепція створення Дорожньої карти реформ правового середовища громадянського суспільства України”

26 лютого відбудеться публічна презентація "Концепція створення Дорожньої карти реформ правового середовища громадянського суспільства України".

Подія організовується Консорціумом у складі ІСАР Єднання, Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) та Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) в рамках Проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).
До участі у заході запрошуються усі бажаючі представники громадських та благодійних об'єднань та міжнародних організацій, органів державної влади, а також інші експерти та фахівці аналітичних центрів і інститутів громадянського суспільства, які зацікавлені у адвокації покращення правового середовища для громадського сектору.

Публічна презентація концепції створення Дорожньої карти реформ правового середовища громадського сектору України проводиться з метою заохочення усіх зацікавлених сторін приєднатися до створення аналітично-візійного документу, що міститиме бачення пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства, а також напрацювання тих ключових проблем правового середовища громадського сектору, над вирішенням яких представники громадського сектору планують працювати найближчим часом в Україні.
Адреса: м. Олімпійська, LIFT99 Kyiv Hub
(вул. Володимирська, 101, м. Київ)
Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України». Центр демократії та верховенства права несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Проект «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» реалізується Консорціумом у складі ІСАР Єднання, Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) та Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).
ЦЕДЕМ забезпечує відшкодування проїзду учасникам із регіонів. Кількість представників з регіонів обмежена, відбір здійснюєтьсяся на конкурсній основі. Про потребу у відшкодуванні проїзду необхідно вказати у реєстраційній формі.
February 13, 2020