Конфлікти в організаціях: як передбачити та запобігти (для активістів Волині)

July 20, 2020

Центр демократії та верховенства права запрошує активістів Волині до участі у вебінарі на тему запобіганню конфліктам всередині організацій.

Спікер: Романцова Олександра, виконавча директорка “Центру громадянських свобод”

Олександра розпочала свою професійну діяльність як правозахисниця в Центрі громадянських свобод у травні 2014 року. До цього, починаючи з трагічних подій 30 листопада 2013 року, вона була активним волонтером у громадській ініціативі “Євромайдан-SOS”, яка базувалась в офісі центру протягом усього періоду Євромайдану. В період з 2014 року по кінець 2016 року Олександра координувала проект мобільного спостереження за порушеннями прав людини та військовими злочинами на Сході України. З 2015 року і до цього часу Олександра також відповідає за міжнародну адвокацію результатів роботи Центру. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з такими міжнародними організаціями, як ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об’єднаннями. З листопада 2017 є виконавчою директоркою “Центру Громадянських Свобод” та викладачкою Київської Школи Прав Людини та Демократії.

Дата: 23 липня (четвер) 

Час: 11:00 

Для реєстрації заповніть коротку форму: https://forms.gle/USEqowQi4yvPC6QT7 

Участь безкоштовна.

Зареєстрованим учасникам на пошту буде надіслано посилання на відеоконференцію в Zoom у день заходу.

У випадку виникнення будь-яких питань, звертайтеся до менеджерки проєктів ЦЕДЕМ – Нечай Кіри на пошту Knechaj@gmail.com.

___

Даний захід проводиться в рамках проєкту “Коаліції організацій громадянського суспільства Полісся: синергія та вплив”, який впроваджується Центром демократії та верховенства права в рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.