Криза: як підготуватися та що робити, коли найгірше вже трапилося

Початок події: 2020-07-07 11:00:00

Центр демократії та верховенства права запрошує активістів Житомирщини до участі у вебінарі на тему кризових комунікацій. Поговоримо про:

– підготовку до кризи як частину стратегічних комунікацій

– створення ефективної системи реагування на кризи

– наслідки криз та як перетворювати їх на позитивний поштовх для зростання

– розглянемо українські та світові кейси кризових комунікацій.

Спікер: Анна Павлова – спеціаліст зі стратегічних комунікацій.  Більше 10 років досвіду роботи у комунікаціях як і з виробничими компаніями, так і з соціальними ініціативами.

Працювала над запуском на український ринок бренду румунського нафтового гіганта Rompetrol, а також над суспільним сприйняттям та визнанням найбільшого творчого кластеру в Україні – Art Zavod Platforma. 

Попередній досвід включає роботу у Фонді Віктора Пінчука, участь в організації та координації комунікацій таких проектів як: відкриття українського павільйону на Венеційській Бієнале, щорічний міжнародний форум Ялтинська європейська стратегія, відкриття художніх виставок та проведення міжнародних художніх конкурсів у PinchukArtCenter.

З 2016 по 2019 рік – менеджер з комунікацій, пізніше керівник із зовнішніх зв’язків Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». Відповідала за фандрейзинг, стратегічні партнерства та міжнародні комунікації.

З березня 2020 входить до групи експертів зі стратегічних комунікацій при КМУ.

Дата: 7 липня (вівторок)

Час: 11:00-13:00

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації заповніть коротку форму: https://bit.ly/37Oa4oo.

Зареєстрованим учасникам на пошту буде надіслано посилання на відеоконференцію в Zoom у день заходу.

У випадку виникнення будь-яких питань, звертайтеся до менеджерки проєктів ЦЕДЕМ – Нечай Кіри на пошту Knechaj@gmail.com

Даний захід проводиться в рамках проекту «Коаліції організацій громадянського суспільства Полісся: синергія та вплив», який впроваджується Центр демократії та верховенства права в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.