Запрошуємо регіональні організації до участі в Менторській програмі 3.0

December 16, 2021

Центр демократії та верховенства права в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запрошує організації з різних куточків України стати менті Третьої менторської програми для підсилення адвокаційних та інших спроможностей організацій громадянського суспільства (ОГС).

Менторська програма – це спеціально розроблена унікальна програма, в якій сталі ОГС будуть наставниками (менторами) для відібраних організацій громадянського суспільства (менті) та допомагатимуть розвивати й посилювати їхні адвокаційні спроможності або спроможності в одній зі сфер: фінансова сталість, гендер, інклюзивний розвиток. 

Ця менторська програма буде проводитись для 12 новостворених організацій громадянського суспільства з різних областей України, менторами яких стануть 12 сталих ОГС.

Упродовж семи місяців вони працюватимуть разом над створенням та розвитком адвокаційних спроможностей новоствореної організації громадянського суспільства, розробкою та втіленням адвокаційної кампанії або інших документів залежно від обраної сфери розвитку. 

Менті, а саме – молоді громадські або благодійні організації, – зможуть покращити свої знання в адвокації або інклюзивного розвитку, у питаннях гендеру чи фінансової сталості, а також посилити свої навички.

Для участі у Програмі у ролі менті запрошуємо регіональні організації до 23 грудня 2021 року (включно) заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3C7mp4C

Про умови та етапи відбору читайте детальніше тут.

Менторська програма 3.0 для підсилення адвокаційних та інших спроможностей організацій громадянського суспільства з різних куточків України проводиться в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.