Молодь виграє “Гру в кальмара” проти куріння

November 17, 2021

Акція до Міжнародного дня відмови від куріння

18 листопада 09:30

площа Конституції (вул. М. Грушевського 5)

18 листопада о 09:30 у Міжнародний день відмови від куріння всеукраїнська кампанія “Молодь вільна від куріння” разом з партнерами проведе акцію на Площі Конституції біля Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського, 5)  із закликом посилення антитютюнового законодавства в Україні та прийняття проекту Закону №4358. Під час акції відбудеться перфоменс з аналогією на відому “Гру в кальмара”. 

На подію запрошені народні депутати України, представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ, експертна громадськість.

Станом на 2021 рік ситуація з курінням серед української молоді є загрозливою. За даними останніх опитувань вже понад 30% молоді курять класичні/ароматизовані/електронні сигарети або новітні розробки, такі як тютюнові вироби електричного нагрівання. Дослідження вказують, що значна частина молоді взагалі не знає про справжні наслідки для здоров’я та розвиток наркотичної залежності від вживання електронних пристроїв для куріння та кальянів.

Контакти організаторів: 0966462257 (Олег Слабоспицький, координатор всеукраїнської кампанії “Молодь вільна від куріння”)