Публічна лекція Уляни Супрун “Просвітництво через медицину”.

Відкритий університет реформ – спільний освітній проект Центру демократії та верховенства права і Реанімаційного Пакету Реформ – запрошує на публічну лекцію Уляни Супрун “Просвітництво через медицину”.

У жовтні 2017 р. Верховна Рада України 240-ма голосами підтримала проект закону № 6327 “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів”, який запускає медичну реформу.
При цьому, важливо наголосити, що розбудова пацієнтоорієнтованої системи потребує багато просвітницької за своєю суттю діяльності.

7 грудня (четвер), з 19.00 до 20.30, пані УЛЯНА СУПРУН, в.о. Міністра охорони здоров’я, розповідатиме про “Просвітництво через медицину”. Приходьте на публічну лекцію від Відкритого університету реформ у CREATIVE QUARTER (вулиця Ярославська 58, бізнес-центр ASTARTA, 3 поверх) – не упустіть нагоду дізнатися важливе з перших уст.

Реєстрація почнеться о 18.30

ВХІД ВІЛЬНИЙ 

Зареєструватисяhttp://bit.ly/2BFWEKG

Кількість місць обмежена!

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: