Публічна панельна дискусія: “Реформування державних підприємств та установ: коли громадянин стає клієнтом”

Початок події: 2018-12-11 19:00:00

Публічна панельна дискусія “Реформування державних підприємств та установ: коли громадянин стає клієнтом” –  це частина освітньої програми в рамках Відкритого університету реформ, проекту Центру демократії та верховенства права та Реанімаційного пакету реформ. Протягом 3-х місяців 30 молодих реформаторів дізнаються від провідних фахівців про перебіг різноманітних реформ в Україні. В рамках публічної дискусії ми запрошуємо долучитися до нашого проекту всіх охочих.

Якщо запитати пересічного українця про асоціації із державними підприємствами та установами, то, найімовірніше, відповідь буде пов’язана з чергами та не зовсім якісними послугами, а не з тим, що громадянин у стінах цих інститутів стає клієнтом. Обговоримо цю ситуацію під час панельної дискусії із

  • Олексієм Соболевим, в.о. директора ДП “ProZorro ПРОДАЖІ”;
  • Євгеном Кравцовим, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»;
  • Владиславом Криклієм, керівником Головного сервісного центру МВС;
  • Андрієм Пишним, головою правління ОТ “Ощадбанк”.

За модерації Тараса Шевченка, директора Центру демократії та верховенства права.

Почуємо з перших вуст про зміни, які вже здійснено і чого варто чекати найближчим часом. Спікери розкажуть про реформування згаданих інститутів, та куди прагнуть у подальшому розвитку. Ми вважаємо, що важливо говорити про якісні покращення в сфері державних послуг, адже кожний громадянин відчуває їх особисто.

ДЕ? Hub 4.0, Evolution Hall (Провулок Ярославський, ⅓)

КОЛИ? 11 грудня о 19:00 – 21:00 – Дискусія

18:30 – 19:00 – Вітальна кава та реєстрація

Для участі необхідно заповнити дану анкету  до 9 грудня влючно: http://bit.ly/2zhUX6w.