Завершено третій набір до Відкритого університету реформ!

Початок події: 2016-02-25 19:00:00

Якщо ви бачите себе у громадському секторі, хочете приєднатися до творення та впровадження реформ у країні, отримати практичні навички та знання як робити це професійно – подавайтеся до Відкритого Університету Реформ – освітнього проекту Реанімаційного Пакету Реформ та Інституту Медіа Права!

Насичений ритм, однодумці, цікаві заняття, спілкування з провідними експертами та фахівцями Реанімаційного Пакету Реформ та міжнародних організацій уже цієї весни.

Яка структура навчання

На вас чекатимуть загальна та спеціалізована навчальні програми у форматі лекції, тренінгів, дискусій, майстер-класів від провідних експертів РПР, відомих журналістів, громадських діячів, дипломатів та депутатів.

Під час загальної програми ви дізнаєтесь про найбільш важливі реформи країни у різноманітних сферах та на спеціалізованих заняттях поглиблено вивчатимете шлях реформування України за такими напрямками: верховенство права; засоби протидії та запобігання корупції; економічна політика.

Учасники матимуть можливість пройти стажування як в групах, так і в громадських організація-членах Реанімаційного Пакету Реформ.

Яка тривалість та графік навчання

Навчання проходитиме інтенсивно та насичено упродовж 2,5 місяців.

Ми гарантуємо вам гарний настрій та реформаторські ідеї щосуботи вранці, в рамках загальної програми, та щонайменше один раз на тиждень увечері під час спеціалізованого навчання.

Коли та де розпочинається навчання

19 березня 2016 року в м. Києві.

Кого ми запрошуємо

40 молодих та вмотивованих особистостей, які прагнуть долучитись до реформування країни уже сьогодні!

Організаційні питання

Участь у навчанні безкоштовна.

Для участі в Третьому наборі необхідно заповнити заявку за посиланням http://goo.gl/forms/sabWL7ByVn до 9 березня 2016 включно.

Ми чекаємо саме на вас!

Якщо у Вас виникли додаткові питання – пишіть нам на oureforms@gmail.com.

Відкритий Університет Реформ – освітній проект Реанімаційного Пакету Реформ та Інституту Медіа Права.

Проводиться за підтримки Уряду Швеції, Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії