Школа адвокації Центру демократії та верховенства права

Початок події: 2018-10-18 10:00:00

Центр демократії та верховенств права запрошує на Школу адвокації 2.0, яка пройде з 18 по 21 жовтня 2018 р. в м.Київ. Школа адвокації від ЦЕДЕМ – це безкоштовний інтенсив для людей, які вже знайомі з адвокаційною діяльністю й бажають поглибити свої знання, дізнатися про секрети експертів та попрактикуватись у розробці адвокаційних кампаній.

Якщо вам вже відомий термін “адвокація” і ви розумієте принципи взаємодії з владою, прагнете структурувати теоретичні знання та розвинути практичні навички побудови адвокаційних кампаній, – запрошуємо Вас на Школу адвокації 2.0 Центру демократії та верховенства права.

НА УЧАСНИКІВ ЧЕКАЮТЬ

  • 4 дні навчання;
  • цікаві лекції, тренінги та практичні кейси від експертів з адвокації;
  • розробка спільної з колегами адвокаційної кампанії;
  • неформальне спілкування з експертами та нетворкінг.

До участі у школі запрошуються люди з активною громадянською позицією, а також початковим досвідом адвокаційної діяльності та зацікавленістю у подальшій роботі у сфері адвокації. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Для участі у Школі необхідно подати заявку із CV за посиланням: bit.ly/2Ridl6w до 11 жовтня 2018 року включно;

Навчання проходитиме у Києві з 18 по 21 жовтня включно повний день. Компенсація за проїзд та проживання учасників з інших міст не передбачена.

СЕРЕД ЕКСПЕРТІВ  

  • Тарас Шевченко – директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради РПР, співзасновник громадського руху ЧЕСНО, ініціатор Кампанії “За безпечні дороги”;
  • Юлія Солоха – експерт з побудови ефективних громадських кампаній, адвокації (GR) та комунікацій, засновниця ГО “Центр адвокації громадського здоров’я”;
  • Ярослав Юрчишин – виконавчий директор “Transparency International”, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ 2014 – 2016 р.р.;
  • Олеся Холопік – заступник директора Центру демократії та верховенства права, координатор  адвокаційної Кампанії “За безпечні дороги”;
  • Лілія Дроздик – керівник відділу адвокації та комунікації Центру демократії  та верховенства права;
  • Ігор Розкладай – юрист Центру демократії та верховенства права, співавтор законів щодо суспільного мовлення, доступу до публічної інформації, декомунізаційних законів та ін.

Маєте запитання – пишіть Ірині Шереметі на скриньку i.sheremeta@cedem.org.ua з  темою листа “Запитання. Школа адвокації ЦЕДЕМ”.

Цей захід став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.

***

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – громадська організація, заснована українськими юристами у 2005 році. Нашою місією є сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. ЦЕДЕМ працює у сферах аналітики та адвокації, спрямовуючи свої зусилля на побудову правової держави, розвиток якісних та незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів. Наша організація є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний пакет реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Кампанія “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”, рух «Стоп Цензурі», Міжнародна школа медіа права та інші.