Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів

October 30, 2019

Центр демократії та верховенства права розпочинає набір учасників на Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів!

Маючи успішний досвід організації освітніх проектів на тему реформ для молоді ми прийняли рішення розробити спеціальний курс для помічників народних депутатів України. Мета цього курсу – ознайомити помічників народних депутатів України з актуальними реформами, налагодити їхні контакти з експертами у кожній з цих реформ, а також між собою.

З 25 листопада по 20 грудня 2019 року в рамках ВУР для помічників народних депутатів слухачі зможуть:

  • отримати огляд більшості українських реформ та сформувати цілісне бачення актуальних процесів реформування в Україні;
  • безпосередньо познайомитись з експертами-практиками українських та міжнародних громадських організацій у сфері реформ;
  • налагодити можливість співпраці з експертами у майбутньому;
  • краще познайомитися з іншими помічниками народних депутатів.

Формат передбачає вечірні лекції двічі на тиждень у будні дні. Серед тем, які розкриють спікери: антикорупція, судова реформа, виборча реформа, медіа реформа, реформа освіти, земельна реформа, медична реформа, децентралізація, реформа публічної адміністрації та ряд інших. 

Участь у проекті є безкоштовною для відібраних учасників.

Місце проведення – центр Києва, офіс Реанімаційного Пакету Реформ.

Для того, щоб взяти участь, потрібно бути помічником депутата Верховної Ради України чинного скликання та заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://bit.ly/33AJrzY

Кількість місць обмежена, тож чекаємо на Ваші заповнені форми до 15 листопада 23:59 2019 року.

Всім аплікантам буде повідомлено про результати відбору.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи зусилля на утвердження верховенства права, розвиток незалежних медіа та посилення ролі громадянського суспільства в Україні.