Робоча зустріч “Відсоткова філантропія в Україні: вимоги до організацій та питання звітності”.

19 лютого 2020 року Центр демократії та верховенства права запрошує на робочу зустріч “Відсоткова філантропія в Україні: вимоги до організацій та питання звітності”. 

Зустріч відбудеться з 10:30 до 12:30 у Panorama Conference Hall в Сityhotel, за адресою: вул.Б.Хмельницького 56А, місто Київ.

Ця зустріч організована у продовженні розпочатого публічного обговорення концепції запровадження відсоткової філантропії в Україні та буде присвячена вузькому колу питань. 

Метою зустрічі є обговорення та визначення вимог та критеріїв до організацій-отримувачів коштів, а також розглянути питання, що стосуються звітування організацією за кошти, отримані через механізм відсоткової філантропії.

Відсоткова філантропія – це механізм фінансової підтримки неприбуткових організацій, що полягає в наданні громадянам права на власний розсуд розпоряджатися на користь обраних ними неприбуткових організацій, законодавчо визначеним відсотком сплаченого громадянами податку з доходу. 

До участі у робочій зустрічі запрошуються представники громадських та благодійних об’єднань та міжнародних організацій, а також інші експерти та фахівці у галузі оподаткування, фінансової діяльності неприбуткових організацій, що зацікавлені у адвокації процесу запровадження інструмента відсоткової філантропії в Україні.

Для участі необхідно заповнити форму: http://bit.ly/2ShQ3k2 до 16 лютого 2020 року включно. Підтвердження участі буде надіслано на вказану електронну скриньку. 

Відшкодування проїзду учасникам не передбачено.

У випадку виникнення питань – пишіть на пошту менеджера проектів ЦЕДЕМ Валерії Дідик v.didyk@cedem.org.ua 

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні.

Проведення цієї робочої зустрічі стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України». Центр демократії та верховенства права несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.

February 11, 2020