Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні

July 19, 2023

Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадського сектору пріоритетів реформування й покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021–2025 роки.

Щоб відкрити та завантажити документ, натисніть на зображення

У 2023 році, в зв’язку з повномасштабним вторгенням РФ в Україну виникла низка нових проблем у сфері нормативно-правового регулювання волонтерської діяльності в Україні. Експерти ЦЕДЕМ проаналізували стан реалізації рішень Розділу 5 попередньої редакції та оновили його, з урахуванням вже досягнутих результатів та нових викликів. Переглянути оновлений Розділ 5 “Розвиток волонтерської діяльності” можна за посиланням

Цю Карту правових реформ для громадянського суспільства в Україні розробили у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується Консорціумом у складі Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину ЄДНАННЯ (ІСАР Єднання), Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) і Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

Метою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» є покращення середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.