Свобода вираження поглядів у період конфлікту: українські реалії

 

Вийшов друком аналітичний звіт “Свобода вираження поглядів у період конфлікту: українські реалії”, підготовлений ГО “Партнери цифрового правозахисту” в рамках програми Свободи Інтернет Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства Права.  

Останні три роки конфлікту з Росією, що супроводжувалися складними трансформаційними процесами, геополітичною переорієнтацією, людськими втратами та подекуди суперечливими реформами, стали для України складним випробуванням. Діалектичність та гібридність зовнішньої загрози значно ускладнили пошук ефективних та пропорційних засобів реагування.  Цей звіт виник як ідея продемонструвати наскільки важливу роль відіграє свобода вираження поглядів у періоди конфлікту, коли доступ до окремих територій держави і правди залишається обмеженим. У звіті розкривається взаємозв’язок між конфліктом на Донбасі, анексією Криму та станом дотримання свободи вираження поглядів в Україні на підставі комплексного аналізу міжнародно-правових стандартів, національного законодавства та звітів міжнародних правозахисних організацій.

Читайте аналітичний звіт за посиланням

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: