Незалежна Медійна Рада запустила власний сайт

December 6, 2016

Незалежна медійна рада запустила власний сайт, на якому можна ознайомитись зі складом членів цього органу, його компетенцією, рішеннями щодо усіх справ, які було розглянуто за час роботи, та новинами щодо діяльності органу.

Окрім цього, через електронну форму на сайті будь-які зацікавлені особи можуть звернутися до Незалежної Медійної Ради з проханням розглянути ситуації, в яких виникають питання щодо дотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики. Розгляд таких скарг здійснюється на безоплатній основі. Єдиним критерієм прийнятності справ є суспільна значимість розгляду питання, що піднімається у зверненні.

Нагадаємо, що Незалежна медійна рада є постійним громадським моніторинговим та консультативним органом, який створено наприкінці 2015 року з метою утвердження високих професійних стандартів журналістики та задля об’єктивного розгляду спірних питань та ситуацій, які виникають у інформаційному просторі України. Незалежна медійна рада була заснована п’ятьма провідними медійними громадськими організаціями: «Інститут Медіа Права» (з квітня 2016 року – «Центр демократії та верховенства права»), «Інститут Масової Інформації», «Інтерньюз-Україна», «Телекритика» (з квітня 2016 р – ГО «Детектор Медіа») та «Фундація «Суспільність» та складається із 15 членів.