Громадські обговорення Плану заходів Нацстратегії безбар’єрності завершено. Понад 300 представників влади, експертного середовища, громадських організацій та активістів долучилися до триденної дискусії. Наразі доопрацювання проєкту Плану заходів з реалізації Нацстратегії триває, команда обробляє надіслані пропозиції та коментарі.
У ході третьої сесії учасники обговорили інформаційний та цифровий аспекти безбар’єрності. Експертами у цьому блоці стали Ірина Текучова та Віталій Пчолкін відповідно. А від слухачів лунали такі пропозиції:
- Розробити законодавство у сфері цифрових послуг;
- Провести моніторинг усіх сайтів органів державної влади на предмет інформаційної доступності;
- Перейти на електронний документообіг;
- Запровадити контрастну візуальну продукцію;
- Звести однакову термінологію для аудіовізуального контенту.
Якщо ви маєте інші пропозиції, надсилайте їх за посиланням: https://bit.ly/3qcjbbx.
Ознайомитися з проєктом Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Нацстратегії із створення безбар’єрного простору в Україні: https://bit.ly/3d7RGe8.
Громадські обговорення відбуваються у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та ГО “Безбар’єрність” у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень і Центром демократії та верховенства права. Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Розробка плану заходів здійснюється за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.