Вийшов порадник з безпеки для ОГС та активістів

February 27, 2023

Повномасштабна війна призвела до нових викликів та загроз безпеці існування всього громадського сектору в Україні. Нині сотні українських громадських активістів, правозахисників, волонтерів уповні відчули на собі всі види небезпек та загроз життю та здоров’ю: велика кількість наших колег нині перебувають у заручниках росіян або зникли безвісти в окупації, а ті, хто може продовжувати свою роботу, мали частково або повністю її перебудувати з огляду на нові виклики: евакуюватися до більш безпечних міст або виїхати за межі України.

Щоб посилити спроможність громадського сектору протистояти безпековим викликам та загрозам, ми підготували спеціальний порадник. Він поєднує в собі декілька десятків алгоритмів дій на різні випадки небезпечних ситуацій, а також дає базові настанови стосовно превенції загроз, спричинених різними факторами.

Під час підготовки матеріалу було проаналізовано безпекові напрацювання ОГС України, міжнародних донорських структур, МВС України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, ДСНС України та багато інших.

Завантажуйте порадник за посиланням: https://bit.ly/3IWCfpl.

Цей порадник створено у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.