Анонс: ІМП проведе акцію під Верховною Радою з вимогою прийняти закон про роздержавлення

October 7, 2015

8-го жовтня громадські активісти роздадуть народним депутатам сатиричну газету «Радянський Меридіан» та проведуть акцію з вимогою проголосувати за законопроект про роздержавлення

У четвер, 8 жовтня, під Верховною Радою відбудеться акція на підтримку законопроекту №1123 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», що має поставити крапку на витрачанні бюджетних коштів, за які виходять державні та комунальні газети на всіх рівнях.

Акція розпочнеться о 9:00 перед будівлею Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5).

Під час акції громадські активісти та журналісти роздаватимуть народним депутатам сатиричну газету «Радянський Меридіан», яка виконана у стилі типових районних газет, що видають районні ради та районні адміністрації в Україні. В газеті зібрані скановані матеріали з так званих «районок» та опубліковані авторські сатиричні матеріали.

На початку акції пройде брифінг за участі народного депутата Світлани Заліщук, директора Інституту Медіа Права Тараса Шевченка та головного редактора проекту «Історична Правда» Вахтанга Кіпіані.

Сьогодні тільки одних районних газет, які видають районні адміністрації та районні ради, налічується близько 550! Їх тижневий наклад сягає понад 1 000 000 екземплярів! Це сотні мільйонів гривень, які йдуть на так званий «піар» місцевої та центральної влади!

Прийняття законопроекту №1123 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» є виконанням зобов’язань України перед Радою Європи та реалізацією Дорожньої карти реформ Реанімаційного Пакету Реформ, що стала частиною Коаліційної угоди.

Акція організована ГО «Інститут Медіа Права» спільно з групою «РПР-Медіа» Реанімаційного Пакету Реформ.

Контакти

Для акредитації:

Аліса Тимченко

044 278 48 95

063 864 30 62