Збірник історій “ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ”

February 1, 2024

Збірник історій «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ» створено, щоб продемонструвати єдність українського суспільства під час повномасштабної війни, популяризувати тристоронню співпрацю між організаціями громадянського суспільства, бізнесом і владою та надати ширшого розголосу історіям такої співпраці, які спрямовані на наближення перемоги, подолання наслідків повномасштабного вторгнення Росії та підтримку демократичного розвитку України.

Цей Збірник з’явився за результатами співпраці проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною сервісною службою України і є логічним результатом проведення Третього щорічного Конкурсу історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада — кращі практики співпраці». Це вже третій подібний конкурс. У 2020-му році ми провели інформаційну кампанію “Громадянське суспільство та влада кращі практики співпраці” (посилання на Збірник історій за посиланням), а у 2022-му році – інформаційну кампанію “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці” (посилання на Збірник історій за посиланням).

Третій щорічний Конкурс історій відбувався з 1 серпня до 30 вересня 2023 року. Організатори конкурсу отримали 115 заявок з 21 області України. 37 історій, які відповідають встановленим критеріям, потрапили до Збірника. До цього Збірника ввійшли ті проєкти та ініціативи, які відповідають чотирьом ключовим критеріям: а) у цих проєктах чи ініціативах узяли участь представники трьох секторів; б) вони почали або продовжили свою роботу після початку повномасштабного вторгнення; в) інформація про них доступна на публічних ресурсах; г) вони мають чіткі вимірювані результати. 

Щоб відкрити збірник, натисніть на зображення

Дякуємо всім учасникам Конкурсу історій та щиро вітаємо тих, чиї історії ввійшли до Збірника.

Відео презентації Збірника дивіться за цим посиланням.

Цей збірник створено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). ІСАР Єднання несе повну відповідальність за зміст, який може не відображати поглядів АМР США або Уряду Сполучених Штатів Америки.