7 гріхів кандидатів у Верховний Суд: презентація аналізу ЧЕСНО.Фільтруй суд!

Початок події: 2017-02-20 10:00:00

У понеділок, 20 лютого, Рух ЧЕСНО проведе прес-конференцію “7 гріхів кандидатів у Верховний Суд: презентація аналізу ЧЕСНО.Фільтруй суд!”. Захід відбудеться о 10:00 в Українському кризовому медіа центрі за адресою вул. Хрещатик, 2.

Участь у конкурсі у Верховний Суд, створення якого є одним із кроків судової реформи, беруть 653 кандидати з усієї країни. Переважна кількість бажаючих сісти в крісла Верховного Суду є діючими суддями з судів різних інстанцій або колишніми суддями і лише менше третини кандидатів – адвокати та науковці, який вперше в історії сучасної України допустили до конкурсу на такі посади. Рух ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! проаналізував усіх кандидатів та підготував аналітичні довідки про кожного, які передав Вищій кваліфікаційній комісії суддів та Громадській раді доброчесності для використання цієї інформації у досьє про кандидатів та висновків ГРД. База даних про усіх кандидатів у Верховний Суд буде розміщена на сайті кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! та представлена під час заходу.

Під час прес-конференції Рух ЧЕСНО презентує 7 гріхів кандидатів у Верховний Суд – критерії, з яких можна робити висновки про доброчесність претендентів на крісла у найвищій судовій інстанції. Саме доброчесність майбутніх суддів Верховного Суду є одним із найважливіших критеріїв відбору, на який Вищою кваліфікаційною комісією суддів відведено 250 балів із 1000 можливих на конкурсі.

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенсьва права, співзасновник Руху ЧЕСНО
  • Іван П’ятак, старший аналітик кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!
  • Галина Чижик, співкоординатор Громадської ради доброчесності

Контактна особа для акредитації

Ірина Мокрицька

(063) 265 92 21

irynka.mokrytska@gmail.com