Презентація бази профайлів всіх суддів України та панельна дискусія “Суддівська доброчесність: український вимір”

December 14, 2020

Запрошуємо вас доєднатись до презентації повної бази профайлів суддів України та панельної дискусії “Суддівська доброчесність: український вимір”, яка відбудеться в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Подія відбудеться 22 грудня з 11:00 до 13:00 на платформі Zoom з трансляцією у Facebook кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! та Центру демократії та верховенства права. 

База профайлів суддів ЧЕСНО. Фільтруй суд! – унікальний онлайн-ресурс, у якому зібрана інформація з відкритих джерел про близько 5000 служителів Феміди, а також оцінка їхньої доброчесності. Понад 4 роки тому ми поставили за мету сформувати цю базу, якою будуть користуватись журналісти, активісти, правники, та самі судді. І сьогодні, завдяки масштабній роботі величеної кількості юристів, аналітиків та, звісно, підтримці партнерів ми готові її представити. 

Під час події будуть представлені результати аналізу доброчесності суддів усієї України, разом з експертами обговоримо питання суддівської доброчесності та як підвищити рівень довіри громадян до суддів і судової системи. Учасники, які долучаться через платформу Zoom зможуть взяти участь у обговоренні та поставити свої запитання спікерам.

До участі у панельній дискусії запрошені

  • Вадим Бутенко, заступник Голови Ради суддів України
  • Наталія Петрова, заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя» – tbc
  • Анна Адамська-Галлант, міжнародний ключовий експерт з судової системи Проекту ЄС “Право-Justice”
  • Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, член Громадської ради доброчесності
  • Галина Чижик, експертка Центру протидії корупції, координаторка Громадської ради доброчесності (2016-2018) 
  • Іван П’ятак, юридичний радник кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Робоча мова – українська. У випадку реєстрації іноземних учасників, буде забезпечено переклад.

Детальна програма та посилання на подію – будуть надіслані згодом.

Для підтвердження вашої участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням до 20 грудня 2020 року: https://forms.gle/mTQY6mZLEoTXbfR8A.

У разі виникнення будь-яких додаткових питань, будь ласка, прохання звертатися до координаторки ЧЕСНО. Фільтруй суд! Людмили Сливи: lydmila.slyva@gmail.com, +38 (093) 391 15 92.