ЧЕСНО. Фільтруй суд! презентує профайли суддів Полтавської області у онлайн-режимі

April 7, 2020

Центр демократії та верховенства права продовжує аналізувати українських суддів. 8 квітня в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! ми представимо аналіз доброчесності суддів першої інстанції Полтавської області. Вперше ми проведемо презентацію у режимі онлайн.

Презентація розпочнеться об 11:00 на сторінці кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! у мережі Facebook (надалі запис також буде доступний на сторінці).

Всього аналітики кампанії проаналізували інформацію про 149 суддів першої інстанції. За результатами аналізу, 47 служителів Феміди першої інстанції у Полтавській області області порушили хоча б один критерій доброчесності.

Презентувати профайли буде:

  • Людмила Слива, координаторка кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Аналіз доброчесності суддів І інстанції Полтавської області став частиною бази профайлів ЧЕСНО.Фільтруй суд!, яку активісти презентували восени 2017 року. Під час підготовки профайлів аналітики ЧЕСНО. Фільтруй суд! оцінюють доброчесність суддів за п’ятьма критеріями: непричетність до корупції або кримінальних правопорушень; непричетність до ухвалення сумнівних рішень; відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків; непричетність до порушення прав людини та дотримання норм професійної етики. База профайлів наповнюється поступово.

Профайли про суддів ЧЕСНО.Фільтруй суд! публікує на своєму сайті: https://chesnosud.org/profajly-suddiv/.