Недоброчесні судді: Рух ЧЕСНО презентує аналіз служителів Феміди Дніпропетровської області

September 18, 2019

26 вересня Рух ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентує аналіз доброчесності суддів першої інстанції Дніпропетровської області. 

Презентація відбудеться у четвер (26 вересня) о 10:00 в прес-центрі Інформатор за адресою м. Дніпро вул. Воскресенська, 14.

ЧЕСНО зібрав та проаналізував інформацію про більш ніж  350 служителів Феміди із судів першої інстанції загальної, господарської та адміністративної юрисдикції. За результатами проведеного аналізу 39% суддів порушили хоча б один з критеріїв доброчесності. Детальні результати активісти кампанії презентують під час брифінгу.

Участь у заході візьмуть:

  • Людмила Слива, координатор кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!
  • Марія Угринович, аналітик кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!;

Аналіз доброчесності суддів І інстанції Дніпропетровської області став частиною бази профайлів ЧЕСНО.Фільтруй суд!, яку активісти презентували восени 2017 року. Під час підготовки профайлів аналітики ЧЕСНО. Фільтруй суд! оцінюють доброчесність суддів за п’ятьма критеріями: непричетність до корупції або кримінальних правопорушень; непричетність до ухвалення сумнівних рішень; відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків; непричетність до порушення прав людини та дотримання норм професійної етики. 

Профайли про суддів ЧЕСНО.Фільтруй суд! публікує на своєму сайті.

Акредитація не потрібна.