Експертне обговорення “Коли в Україні запрацює новий Верховний Суд: умови та процедури”

Початок події: 2017-10-12 12:00:00

12 жовтня (четвер) ЧЕСНО. Фільтруй суд! організовує експертне обговорення “Коли в Україні запрацює новий Верховний Суд: умови та процедури”.

Захід  відбудеться о 12:00 у секційній залі Національної Академії Наук України, вул. Володимирська, 55. Орієнтовна тривалість заходу 2 години.

Завершився конкурс на посади суддів Верховного Суду. Вища рада правосуддя рекомендувала на призначення Президенту 111 кандидатів і після підпису відповідного Указу Петром Порошенком в Україні має з’явитися нова найвища судова інстанція. Втім обрання складу Верховного Суду є недостатнім для початку повноцінної його роботи.

Важливим аспектом запуску Верховного Суду є формування його апарату, забезпечення матеріально-технічної бази та відповідного фінансування з державного бюджету. Усі ці процеси потребують грамотних підходів та часових затрат для їхньої реалізації. Отже, постає питання, коли в Україні реально запрацює новий Верховний Суд, та які кроки мають бути зроблені для цього? Під час експертного обговорення про ці та інші питання подискутують представники ключових державних органів, які є стейкхолдерами процесу, разом із громадськістю та журналістами.

До участі у експертному обговоренні запрошені представники Вищої ради правосуддя, Міністерства юстиції, Державної судової адміністрації України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, керівники апаратів Верховного Суду України та вищих судів, експерти профільних громадських організацій, журналісти та фахівці у галузі права та судової системи.

Акредитація: info.chesnosud@gmail.com