Форум “100 днів роботи Верховного Суду”

Початок події: 2018-03-29 10:00:00

29 березня о 10:00 відбудеться Форум “100 днів роботи Верховного Суду”, під час якого представники Верховного Суду, державних органів, міжнародних організацій та громадянського суспільства підіб’ють підсумки роботи найвищої судової інстанції за перші кілька місяців. Захід пройде у INVERIA space за адресою вул. Володимирська, 49А.

В останні дні березня виповниться 100 днів новому Верховному Суду, що став першим показовим кроком судової реформи. За конкурсом у найвищу судову інстанцію спостерігали українці та наші закордонні партнери. На Форумі Рух ЧЕСНО збере представників ключових стейкхолдерів реформи, щоб підбити підсумки роботи новоствореного Верховного Суду за 100 днів, обговорити досягнення та виклики, з якими стикаються у суді. Також учасники форуму обговорять продуктивність та дієвість Верховного Суду на шляху до забезпечення єдності судової практики.

До участі у дискусії запрошені Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, Міністр Юстиції України Павло Петренко, Заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Козьяков, а також представники міжнародних організацій, експерти та представники громадянського суспільства.

Форум триватиме з 10:00 до 14:00 год. Захід організовує Центр демократії та верховенства права, що реалізує кампанію ЧЕСНО.Фільтруй суд! в рамках Громадського Руху ЧЕСНО.

До участі у Форумі запрошуються представники міжнародних та громадських організацій, журналісти, активні громадяни. Для участі у заході необхідно заповнити форму http://bit.ly/2GreuUF. Центр демократії та верховенства права забезпечує відшкодування проїзду учасникам із регіонів. Кількість представників регіонів обмежена, тому відбір буде здійснюватися на конкурсній основі. Про потребу у відшкодуванні проїзду необхідно вказати у реєстраційній формі.

Акредитація ЗМІ обов’язкова: Ірина Купчинська, +380996428698, kupchynska.i@gmail.com.