Форум “Три роки судової реформи: підсумки та перспективи”

Початок події: 2019-06-05 10:00:00

5 червня о 10:00 відбудеться Форум “Три роки судової реформи: підсумки та перспективи”, під час якого учасники обговорять підсумки трьох років реформи, її успіхи та проблеми, а також перспективи реформування судової системи в умовах обрання нового Президента та майбутніх виборів до Верховної Ради. Захід відбудеться у Olympic Hall за адресою вул. Велика Васильківська, 55 (НСК Олімпійський).

2 червня виповнюється три роки з дня ухвалення Верховною Радою закону про судоустрій та статус суддів та змін до Конституції у частині правосуддя, які поклали початок судовій реформі. За три роки було сформовано новий Верховний Суд, Вищий антикорупційний суд, створено громадські органи при судовій системі Громадську раду доброчесності та Громадську раду міжнародних експертів, стартував процес кваліфікаційного оцінювання усіх працюючих суддів та низка інших змін.

До участі у дискусії запрошені Міністр Юстиції України Павло Петренко, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Андрій Козлов, Голова Ради Суддів Олег Ткачук, Голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, судді Вищого антикорупційного суду Катерина Широка та Сергій Бондар, експерт партії “Слуга народу”, доктор юридичних наук, професор Ірина Венедіктова, заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя» Наталія Петрова, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, експерт судової групи Реанімаційного Пакету Реформ Роман Куйбіда, а також представники міжнародних організацій, експерти та представники громадянського суспільства.

Форум триватиме з 10:00 до 14:00 год. Захід організовує Центр демократії та верховенства права, що реалізує кампанію ЧЕСНО.Фільтруй суд! в рамках Громадського Руху ЧЕСНО.

До участі у Форумі запрошуються представники міжнародних та громадських організацій, журналісти, активні громадяни. Для участі у заході необхідно заповнити форму https://bit.ly/2VVJ5EG до 3 червня включно. Акредитація для ЗМІ обов’язкова. Ірина Купчинська (kupchynska.i@gmail.com, (099) 642 86 98).