Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги” презентує результати дослідження рівня користування ременями безпеки в Україні 2023 у порівнянні з 2020 роком, коли було проведено попереднє дослідження. У 2020 році рівень користування ременями безпеки в Україні в середньому складав 26%. Однак у 2021 році було посилено відповідальність за не користування ременями безпеки в автомобілі – штраф зріс в 10 разів, до 510 гривень. Як змінилась ситуація з того часу?
Під час заходу ЦЕДЕМ також буде представлено рейтинг міст за рівнем користування ременями безпеки та озвучені міста, в яких ситуація найбільше покращилась за минулі три роки та ті міста, в яких ситуація дещо погіршилась.
Організатори: Центр демократії та верховенства права
Спікери: Олеся Холопік – директорка Центру демократії та верховенства права; Олексій Білошицький – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України; Віктор Загреба – координатор Кампанії “За безпечні дороги”, керівник дослідження; Максим Шульга – аналітик, координатор дослідження, Кампанії “За безпечні дороги”.
Модератор: Микола Ільчук – менеджер з адвокації Кампанії “За безпечні дороги”, Центр демократії та верховенства права.
Місце проведення: “Укрінформ”, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/watch?v=R520perlo20, а також Facebook-сторінці Кампанії “За безпечні дороги”: https://www.facebook.com/saferoadsua.
“Кампанія “За безпечні дороги” – адвокаційна кампанія, спрямована на зменшення смертності та травматизму на дорогах України. Ініційована у 2016 році Центром демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision Zero, U-Cycle та об’єднує міжнародних, українських експертів, представників законодавчої та виконавчої влади.
Примітка. Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ – показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Пресцентр ЦЕДЕМ, pr@cedem.org.ua