Антикорупційні тренінги від “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” відбулися вже у 13 містах

November 29, 2016

Минулого тижня тренінги кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! відбулися на сході та заході нашої країни, зокрема у Луцьку, Краматорську та Сєвєродонецьку. Учасники  тренінгу не лише ознайомилися з основними змінами судової системи в рамках реформи, але й отримали практичні знання із застосування інструментів громадського контролю за суддями та судами. 

В антикорупційних тренінгах у Луцьку та Краматорську взяли учасники громадських кампаній, активна молодь, журналісти та ветерани. Під час заходу активісти не лише ознайомилися з основними змінами судової системи в рамках реформи, але й дискутували щодо можливих шляхів “фільтрування” місцевих суддів. Більше того, вони отримали практичні знання із застосування інструментів громадського контролю за суддями в рамках судової реформи. 

Натомість у Сєвєродонецьку тренінг відвідала здебільшого молодь, яка налаштована змінювати країну й брати активну участь у реформі, зокрема судовій. Крім цього, вони готові підтримати кампанію “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”, щоб сприяти процесу очищення та оновлення суддівського корпусу. Тепер активісти у своїй подальшій роботі займуться моніторингом та збором інформації про місцевих суддів.

Основна мета тренінгів “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” – як підвищити рівень обізнаності громадян із судової реформою, так і безпосередньо долучити їх до її впровадження, щоб в найближчому майбутньому забезпечити право громадян на справедливий суд.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Крім цього, організатори забезпечують учасникам тренінгу харчування та відшкодовують витрати на проїзд. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions. Зверніть увагу, за три дні до початку заходу реєстрація завершується!

Попереду ще 10 міст, в яких відбудуться тренінги Руху ЧЕСНО:

Кропивницький (30 листопада), Херсон (2 грудня), Чернігів (3 грудня), Черкаси (3 грудня), Одеса(10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці (14 грудня), Ужгород (16 грудня), Івано-Франківськ (17 грудня), Запоріжжя (17 грудня).

Долучайтеся до змін у судовій системі!