ЧЕСНО.Фільтруй суд! провели тренінги з впливу на судову реформу у Львові, Івано-Франківську та Тернополі

February 21, 2018

14 та 15 лютого ЧЕСНО.Фільтруй суд! провів тренінги у Львові, Івано-Франківську та Тернополі в рамках регіонального туру ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему впливу на судову реформу на місцях та з презентацією результатів аналізу суддів Апеляційних судів Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей за критеріями доброчесності.

В рамках тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо. Усі учасники тренувалися застосоувати інструменти пошуку інформації про суддів.

Також в рамках тренінгу відбулася публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційних судів Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційних судів Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей за критеріями доброчесності. За даними Руху ЧЕСНО, недоброчесними є 6 (27%) суддів Апеляційного суду Тернопільської області, 4 (22%) суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області та 13 (38%) суддів Апеляційного суду Львіської області.

У Львові та Тернополі у тренінгах взяли участь по 27 учасників, в Івано-Франківську – 24.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! Упродовж лютого-травня тренінги відбудуться в усіх регіонах України. Деталі: https://goo.gl/CJVcWX