ЧЕСНО. Фільтруй суд! провів всеукраїнський з’їзд регіональних координаторів

June 4, 2018

2 та 3 червня у Києві відбувся всеукраїнський з’їзд регіональних координаторів кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Регіональні координатори поділилися своїм досвідом роботи в кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! у регіонах. Вони розповіли, з якими проблемами стикалися, які показові суддівські регіональні кейси траплялися у їхній практиці, а також про результати і перспективи подальшої діяльності у напрямку контролю судової реформи.

Також на тренінгу були проведені лекції на профільні теми. Так, Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, провів лекцію “Еволюція співпраці: як будувати ефективні коаліції”. Ксенія Дронь, проектна менеджерка ГО “Дивовижні”, провела тренінг на тему “Планувати не можна втикати”. Лілія Дроздик, керівник відділу комунікації та адвокації, розповіла про особливості комунікації та адвокації реформ. Людмила Слива, менеджер проектів, юрист кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!, провела лекцію “Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів”.

Нагадаємо, що рух ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! в період з лютого по травень провів тренінги з громадського контролю судової реформи “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях” у двадцяти трьох регіонах України.

Більше фото зі з’їзду: https://goo.gl/CD1NRS