Ще чотири регіони взяли участь у тренінгах кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”

December 5, 2016

Цими вихідними тренінги кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! відбулися одразу в трьох містах, зокрема у Херсоні, Черкасах, Чернігові. До цього аналогічний тренінг відбувся 30 листопада у Кропивницькому. У всіх містах явка громадських активістів була чималою, більше того всі вони продемонстрували свою активність та бажання брати участь в імплементації судової реформи. А у Кропивницькому громадськість уже почала моніторити спосіб життя суддів та зазначили про свої перші здобутки.

Антикорупційні тренінги “Судова реформа та інструменти громадського контролю” в областях провели представники Центру демократії та верховенства права – Віктор Артеменко, Ольга Левченко, Ірина Мокрицька та Анатолій Тобілко. Участь у заході взяли, як представники громадських організацій, так і представники медіа, підприємці та молодь. У рамках тренінгу активісти ознайомилися з викликами судової реформи, обговорили інструменти громадського контролю за місцевими суддями та дискутували на тему просування реформи на місцевому рівні. Більше того, вони отримали необхідні знання, які найближчим часом застосовуватимуть для моніторингу стилю життя суддів. Усі учасники тренінгу налаштовані на реальні зміни в країні та висловили своє бажання підтримати нашу кампанію, аби сприяти оновленню суддівського корпусу.

Таким чином, Рух ЧЕСНО має на меті підвищити рівень обізнаності громадян із судової реформою і безпосередньо долучити їх до її впровадження, щоб в найближчому майбутньому забезпечити право громадян на справедливий суд.

Участь у тренінгу – безкоштовна, однак необхідно заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions. Зверніть увагу, за три дні до початку заходу реєстрація завершується!

Наступні тренінги відбудуться ще у 6 містах:

Одеса (10 грудня), Хмельницький (10 грудня), Чернівці (14 грудня), Ужгород (16 грудня), Івано-Франківськ (17 грудня), Запоріжжя (17 грудня).

Приєднуйтесь до нашої команди!