До ВР внесено законопроекти «Про редакційну свободу державної і комунальної преси» та «Про мораторій про відчуження приміщень та майна…»

December 15, 2006

Чотирнадцятого грудня 2006 року був зареєстрований Проект Закону «Про редакційну свободу державної та комунальної преси в процесі роздержавлення» (законопроект № 2738, н.д. А.В. Шевченко, фракція «Блок Юлії Тимошенко», н.д. С.В. Курпіль, фракція «Блок Юлії Тимошенко», н.д. Л.М. Мордовець, фракція Соціалістичної партії України, н.д. В.І. Ландик, фракція Партії Регіонів, н.д. Г.М. Баграєвим, фракція «Блок Юлії Тимошенко», н.д. О.Л. Федун, фракція блоку «Наша Україна»).

Текст законопроекту був розроблений фахівцями Інституту Медіа Права і представлений від імені Громадської ради з питань свободи слова та інформації на слуханнях у Комітеті з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України, присвячені реформуванню державної та комунальної преси 29 листопада 2006 року.

Текст законопроекту та супровідні документи можна подивитися за цією адресою:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=2738&skl=6

Цими ж депутатами була зареєстрований інший законопроект «Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна», №2739: