Директор ЦЕДЕМ обраний до Ради Реанімаційного Пакету Реформ

Тарас Шевченко обраний до складу Ради РПР, сформований новий склад Ради, прийнятий за основу проект Дорожньої карти змін – такими є підсумки Загальних зборів РПР.

18 грудня відбулися чергові Загальні збори Реанімаційного Пакету Реформ. Збори організацій-учасниць РПР є вищим органом коаліції, який ухвалює стратегічні рішення. Участь у них взяли представники 26 громадських організацій – членів коаліції з ухвальним правом голосу, а також більше 10 асоційованих членів.

Зокрема, під час зборів відбулися перевибори Ради РПР – керівного органу коаліції.  За підсумками голосування, Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, обраний членом Ради. Усього ж до її складу увійшло 12 представників організацій – членів Реанімаційного Пакету Реформ. До цього Тарас Шевченко уже займав посаду у Раді РПР, до якої був обраний у січні минулого року. У складі коаліції Рада є органом стратегічного управління, який впроваджує стратегію, ухвалену Зборами громадських організацій, розробляє та ухвалює тактичні рішення.

 

Повний склад Ради РПР

 1. Ірина Бекешкіна, Фонд «Демократичні ініціативи»,
 2. Ігор Бураковський, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій,
 3. Леся Василенко, ГО «Юридична сотня»
 4. Гліб Вишлінський, Центр економічних стратегій
 5. Олександра Дворецька, Восток SOS
 6. Юлія Кириченко, Центр політико-правових реформ
 7. Світлана Конончук, Український незалежний центр політичних досліджень
 8. Наталя Лігачова, ГО «Детектор медіа»
 9. Віктор Таран, Центр політичних студій і аналітики “Ейдос”
 10. Анатолій Ткачук, Інститут громадянського суспільства
 11. Тарас Шевченко, Центр демократії та верховенства права
 12. Ярина Ясиневич, Центр досліджень визвольного руху


Також учасники зборів прийняли за основу проект Дорожньої карти змін для РПР, у якій підтвердили курс на інституціоналізацію коаліції РПР та схвалили план реєстрації юридичної особи. Окрім цього, порядок денний включав річний звіт Секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ і Ради та обговорення викликів і завдань коаліції на 2019 рік.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: