Парламент обрав восьмого члена Нацради

30 травня 2019 року на ранковому пленарному засіданні Парламенту, народні депутати обрали восьмого члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Ним став Онопрієнко Максим Валентинович, кандидатура якого отримала 233 голоси народних депутатів.

До цього року Нацрада працювала в складі 7 членів, а згодом – 6, що є мінімумом для набрання її повноважень, згідно з відповідним законом (частина 2 стаття 4 ЗУ “Про Національну раду з питань телебачення та радіомовлення”).  Раніше, 4 травня 2019 року, Президент Петро Порошенко своїм указом звільнив Голову Юрія Артеменка з посади члена Національної ради та призначив нового кандидата – Олександра Горковенка.  Згодом, 24 травня Президент Володимир Зеленський, скасував обидва попередні укази.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення є колегіальним органом, складається  з 8 осіб, з яких 4 обираються Президентом України, 4 – Парламентом.

Джерело: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=23889.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: