Стартував регіональний тур ЧЕСНО.Фільтруй суд! з тренінгами з впливу на судову реформу

February 13, 2018

Сьогодні, 13 лютого, стартував регіональний тур ЧЕСНО.Фільтруй суд! з тренінгами з впливу на судову реформу на місцях та презентацією результатів аналізу суддів Апеляційного суду Львівської області за критеріями доброчесності.

Перший тренінг відбувся у Львові. В рамках тренінгу учасники дізналися, що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися, які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях, де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати, які існують підводні камені поширення інформації про суддів тощо. Усі учасники тренувалися застосоувати інструменти пошуку інформації про суддів.

Також в рамках тренінгу відбулася публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційного суду Львівської області. Активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційного суду Львівської області за критеріями доброчесності. За даними Руху ЧЕСНО, недоброчесними є 13 (38%) суддів цього суду.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО проведе серію тренінгів “Судова реформа: як громадськості впливати на місцях”, що відбудуться в рамках всеукраїнської кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд!

У лютому-травні 2018 року заплановано провести тренінги у містах: Івано-Франківськ – 14 лютого, Тернопіль – 15 лютого, Черкаси – 6 березня, Житомир – 7 березня, Чернігів – 13 березня, Краматорськ – 27 березня, Полтава – 29 березня, Рівне – 3 квітня, Луцьк – 4 квітня, Сєвєродонецьк – 9 квітня, Харків – 11 квітня, Суми – 12 квітня, Ужгород – 16 квітня, Хмельницький – 18 квітня, Вінниця – 19 квітня, Кропивницький – 24 квітня, Дніпро – 25 квітня, Запоріжжя – 26 квітня, Чернівці – 10 травня, Одеса – 14 травня, Миколаїв – 15 травня, Херсон – 16 травня.

Тривалість тренінгу 6 годин (09:30 – 15:30). Тренінг будуть проводити експерти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!

Для участі необхідно заповнити анкету bit.ly//workshop_chesnosud2018. Прийом анкет завершується за 6 днів до початку тренінгу.