ЦЕДЕМ провів другий конкурс грантів для громадських організацій

Завершився другий конкурс субгрантів, для громадських організацій, який проводить Центр демократії та верховенства права серед учасників коаліції «Реанімаційний Пакет Реформ». Конкурс відбувається в рамках проекту «Посилення коаліції ​ ​РПР», який ​впроваджується ЦЕДЕМ за підтримки Європейськ​ого​ Союз​у​.

У конкурсі субгрантів взяли участь 22 громадські організації – учасниці РПР. ​ З​а результатами оцінювання ​відбірковою комісією було ​визнач​ено​ 4 громадські організації, які отримають субгранти на загальну суму 65 239 євро.​ ​ Рішення щодо переможців конкурсу ухвалювалося незалежною ​відбірковою ​комісією, що включає осіб, які не входять до складу громадських організацій-учасниць РПР, в т. ч. ЦЕДЕМ, та мають відмінну репутацію в суспільстві, а також досвід роботи в громадських інституціях та впровадження змін в Україні.

Переможницями другого конкурсу субгрантів стали ГО “Платформа Громадський Контроль” (проект «Контроль реформи держ ​авних ​закупіве​ль в Дніпропетровській і Запорізькій областях»), ГО «Центр громадянського представництва​ ​«ЖИТТЯ» (проект «Ратифікація Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими​ ​виробами»), ГО «Трансперенсі Інтернешнл​ ​Україна» (проект «Зроби місто прозорим, бери участь у врядуванні»), ГО «Фундація Де​Ю​ре» (проект «Адвокація та комунікація судової реформи​ ​в Україні»).

Як відзначили члени відбіркової комісії, учасники конкурсу подавали актуальні проекти, впровадження яких є важливим для подальшого просування та імплементації реформ в Україні. Цей конкурс субгрантів є другим із п’яти, передбачених проектом «Посилення коаліції РПР».

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: