Медійна освіта

Медійна освіта – важлива частина роботи ЦЕДЕМ з моменту заснування організації. Освітні курси з медійного права для журналістів, студентів, викладачів, активних громадян, студентські змагання та інші активності проходять на регулярній основі.

Центр демократії та верховенства права щороку запрошує журналістів, юристів, представників органів влади та громадських активістів стати слухачами дистанційних курсів. Навчання проходить на платформі дистанційних курсів та є безкоштовним. ЦЕДЕМ проводить дистанційні курси з тем: “медійне право”, “доступ до інформації”, “суди і ЗМІ”, “авторське право”.

Експерти ЦЕДЕМ регулярно проводять тренінги для журналістів, викладачів факультетів журналістики та інших аудиторій. Серед тем тренінгів авторське право, захист журналістів, новели медійного законодавства, висвітлення виборів тощо. 

Також ЦЕДЕМ у партнерстві з Оксфордським університетом та Національним університетом “Києво-Могилянська академія” проводив для країн Північно-Східної Європи регіональний раунд студентських змагань із медійного права Price Media Law Moot Court Competition. Змагання в Україні були відбірковими для участі у міжнародному раунді, який щовесни проводиться в Оксфордському університеті. 

Участь в усіх освітніх програмах Центру демократії та верховенства права є безкоштовною та відкритою для усіх охочих. Відбір на навчання проводиться на конкурсній основі.  

Новини
Анонси

Інші проекти напряму "Незалежні медіа"

Медійне право
ЦЕДЕМ з моменту свого заснування у 2006 році спеціалізується на медійному праві. Наші експерти розробляють…
Незалежна медійна рада
Незалежна медійна рада (НМР) – незаангажований та професійний орган саморегулювання у медійній сфері, створений у…
Суспільне мовлення
Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) –  український суспільний телерадіомовник, який об’єднує українські телеканали та радіостанції…
Міжнародна літня школа медійного права
Починаючи з 2005 року кожного року ми проводимо Міжнародну літню школу медійного права — тритижневий…
Архів
Роздержавлення преси
У 2015 році був ухвалений закон про реформування державних та комунальних ЗМІ. Над розробкою та…
Дивитись архів проектів